Incarcator Huawei SuperCharge HW-100225E00 22.5W + Cable USB To Type C AP51, White
Măreşte
Apreciaţi
Acordă 1 punct Acordă 2 puncte Acordă 3 puncte Acordă 4 puncte Acordă 5 puncte
SuperCharge HW-100225E00 22.5W + Cable USB To Type C AP51
Cantitatea:
Circuit integrat de siguranta pentru supraincalzire, supraincarcare, supratensiune si scurtcircuit.
Caracteristici
  •  Tehnologie: Quick Charge
  •  Interfata USB la USB-C
  •  Incarcator pentru priza compact, usor si portabil.
  • Model adaptor: HW-100225E00
  • Conector adaptor: USB
  • Tensiune intrare: 100-240V
  • Iesire: 5V-2A, 9V-2A, 10V-2.25A